Sizinde bildiginiz gibi radyoboz.net ile müzik ziyafetine kısa bir süre önce başladık... peki onca radyo varken neden bu isim yada neden bu radyo diye düşünmüşsünüzdür... Bizde hiçbirşey tesadüf degildir..

Ve işte akıllardakı sorunun cevabı radyoboz.com, sizler gibi bizde güzel alışkanlıklarımızdan vaz gecemedık radyo boz ismi bizim için cok özel bir isimdir. daha önceki radyomuzu hatırlarsanız eger radyoboz.com olarak hizmet veriyorduk ve başka radyo ile anos etmek yada tavladiyari.com sitemizde başka radyonun isminin gecmesi pek alişık olduğumuz bir durum degildi bu sebeble illede radyo boz dedik ve bu isimle hizmet vermeye başladık.

Daha önceki yayınlarımızı radyoboz.com üzerinden yapıyorduk. daha dogrusu çok güzel anılarımız oldu, ve duygularımızı radyo boz ile ifade edip sevdiklerimize seslendik aynı platformu burdada yakalamayı düşündüğümüz için

Bu vesile ile kadim dostumuz Bekir Bey degerli ortakları Zümra Hanım ve Özlem hanımıda yad edme şansımız oldu. inşallah en kısa zamanda bu değerli insanları tekrar bir araya getirir ve sizlere harika bir müzik ziyafeti yaşatırız temennimiz bundan yanadır.

Bir birinden güzel şarkılarla her kesime hitap eden harika müzik anlayışımızla ve birbirinden degerli dijilerimizle pop, caz, slow, arabesk, ve eğlenceli şarkılarla hizmetimize hesintisiz devam ediyoruz.

En kaliteli şarkileri özenle secip, özenle dinleyip siz değerli dostlarımzın istekleri doğrultusunda sizlere sunuyoruz. Dj arkadaşlarımızın itinali calişmaları ile bir birinden güzel şarkıların yayınlandığı radyo boz platformuna destek olamk için sizde dostlarınıza tavsiye edebilir ve sevdklerinize radyoboz farkıyla ulaşap duygularınzı dile getirebilirsiniz...